ZADZWOŃ DO NAS!    512 232 756

Bezpieczna terapia.   ZADZWOŃ   512 232 756

BEZPIECZNA terapia w czasie pandemii

logo rehabilitacja arpwave

REJESTRACJA  512 232 756

ZADZWOŃ DO NAS!   512 232 756

logo rehabilitacja arpwave
28 sierpnia 2015

Pomogliśmy Kubie Nowakowi z bólem ścięgien Achillesa

Mieliśmy przyjemność pomóc Jakubowi Nowakowi, czołowemu maratończykowi z bólem ścięgien Achillesa. Więcej na facebooku Jakuba. Trzymamy kciuki z następne starty. Oto relacja Jakuba z terapi: 

 

Dawno nie pisałem tu o moich przygotowaniach i występach sportowych. Ostatnimi czasy borykałem się z kontuzją, która wyłączyła mnie z rywalizacji sportowej. Moje ulubione achillesy dały o sobie znać. Na szczęście trafiłem na rehabilitację technologią ARP WAVE (www.technologiers.pl), która postawiła mnie na nogi i od jakiegoś czasu mogłem wznowić treningi. 


Obecnie pomału zaczynam szlifować formę :) Pierwszą poważną okazję sprawdzenia jej będę miał podczas półmaratonu. 6 września wystartuję w bardzo mocno obsadzonym 3ª MEIA MARATONA INTERNACIONAL CIDADE DE LUANDA 2015 w stolicy Angoli Luandzie. W zeszłym roku podczas tego biegu pierwszych sześciu zawodników pobiegło poniżej 1.01 - zapowiada się bardzo szybkie bieganie, ciekawe jakie tempo wytrzymają moje nogi - trzymajcie kciuki, bo odpuszczać na pewno nie będę!

 

 

arpwave Warszwa

CIESZ SIĘ RUCHEM BEZ BÓLU