*Efekty i liczba niezbędnych zabiegów zależą od indywidualnych cech organizmu pacjenta, stopnia urazu oraz czasu jaki od urazu upłynął. Nie możemy zagwarantować określonego rezultatu. W celu sprawdzenia czy rehabilitacja pomoże w konkretnej dysfunkcji prosimy o zapisanie się na ewaluacyjną pierwszą terapię (jeśli pacjent nie zdecyduje się na kontynuację to w gabinecie w Konstancinie bezpłatną, a w gabinecie w Warszawie kosztującą 100zł).
ARPwave opracowano kilkanaście lat temu w Stanach Zjednoczonych z myślą o sportowcach wyczynowych. Imponująca skuteczność metody i jej znaczna przewaga nad tradycyjną rehabilitacją sprawiła, że zaczęli po nią sięgać również zwykli amatorzy sportu.
Wybrani sportowcy i całe zespoły - pacjenci lub trenujący w technologii ARPwave:
hokej: Tim Thomas, Bret Hedican, Jonathan Toews;
football amerykański: Dwight Freeney, Santana Moss, Larry Fitzgerald;
koszykówka: Shaquille O'Neal, Kevin Garnett; golf: Arron Oberholzer, Peter Jacobsen;
piłka nożna: D.Berbatov, G.Buffon, M. Santan, A. Del Piero, Fiorentina FC, AC Milan, Manchester U., AS Monaco, Juventus T, Toronto FC;
tenis: Bethanie Mattek, Mike Bryan, Bob Bryan;
kolarstwo: Leah Prudomme.
ZADZWOŃ DO NAS! 512 232 756
Bezpieczna terapia. ZADZWOŃ 512 232 756
BEZPIECZNA terapia w czasie pandemii
ZADZWOŃ DO NAS! 512 232 756
Rehabilitacja ARPwave jest skuteczna także w leczeniu urazów i przeciążeń, które miały miejsce wiele miesięcy przed rehabilitacją.
Zapobiega kolejnym naciągnięciom/naderwaniom stawu skokowego.