Umów się już dziś na konsultację tel. 512 232 756

Rwa kulszowa, przepukliny w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Od paru lat miałem nawroty dolegliwości związanych z przepuklinami w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa....
Obustronna przepuklina Dzień 03.03.2017 zapamiętam bardzo długo. Niepozorne schylenie się do buta było początkiem bólu jakiego nigdy wcześniej nie miałem...
Ból w dolnym odcinku pleców i biodrze Od paru lat bolał mnie dolny odcinek pleców, biodro i pachwina. Przeprost na...

Opinie pacjentów którym pomogliśmy:

Pierwsza wizyta bez ryzyka.

Jeśli nie zdecydujesz się na kontynuację zabiegów, pierwszy zabieg kosztuje 100 zł w gabinecie na Dolnej i jest darmowy w gabinecie w Konstancinie-Jeziornej.

 

Terapia metodą ARPwave przynosi znaczną ulgę w bólu już po pierwszym zabiegu!

Jesteśmy w stanie pomóc nawet w trudnych przypadkach, kiedy tradycyjna rehabilitacja nie przynosi rezultatów.

 

Rehabilitacja ARPwave daje bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie.  Zwykle wystarczy 10 zabiegów, aby odzyskać sprawność.

 

Dlaczego warto skorzystać z terapii ARPwave?

Dlaczego pomoże Ci rehabilitacja ARPwave?

Nowoczesna rehabilitacja ARPwave już po pierwszym zabiegu poprawia pracę mięśni i przynosi ulgę w bólu.

 

W terapii wykorzystujemy elektrostymulator ARPwave.  Pacjent wykonuje proste ćwiczenia, podczas których elektrostymulator wysyła do mięśni impuls przypominający naturalny sygnał wysyłany przez system nerwowy.

 

Elektrostymulacja wielokrotnie zwiększa efekty wykonywanych ćwiczeń,  reaktywując mięśnie przywraca ich właściwą pracę.

Jak wygląda terapia ARPwave?

Na pierwszej wizycie nasi terapeuci przeprowadzają wywiad, badają Pacjenta i znając oczekiwania Pacjenta określają ilość zabiegów potrzebną do powrotu do sprawności. Zazwyczaj 10 sesji wystarczy na istotną poprawę stanu Pacjenta. W trudnych przypadkach czasem potrzeba 15 spotkań. Mieliśmy wielu pacjentów, którzy dzięki terapii ARPwave uniknęli operacji neurochirugicznej. Po zakończeniu sesji podpowiemy jak podtrzymywać sprawność mięśni, aby terapia miała trwały efekt.

 

Nawet w przypadkach dużych i wielopoziomowych przepuklin dysków udało się nam wielokrotnie doprowadzić do pełnego zakresu ruchu pleców bez bólu i w pełnym obciążeniu. Przywracamy Pacjentów do sprawności po urazach, przeciążeniach, które wydarzyły się wiele miesięcy przed rehabilitacją.

Przywracamy Pacjentów do sprawności po urazach, przeciążeniach, które wydarzyły się wiele miesięcy przed rehabilitacją.

 

Terapia ARPwave pomogła dziesiątkom tysięcy pacjentów pozbyć się bólu i wrócić do sprawności.

Nowoczesna rehabilitacja, która przynosi szybką ulgę w bólu kręgosłupa.

 

Ból kręgosłupa to znak, że trzeba działać

Unikasz wykonywania pewnych ruchów? Ograniczasz aktywność, bo boisz się, że ból będzie jeszcze większy? Sztywność i uczucie dyskomfortu w okolicach kręgosłupa odbierają Ci radość życia?


To sygnały, że Twój kręgosłup potrzebuje pomocy. Zadbaj o siebie już teraz, bo z czasem dolegliwości będą się nasilać, a leczenie może okazać się trudniejsze i bardziej czasochłonne.

Dlaczego twój kręgosłup boli?

Kręgosłup odgrywa bardzo ważną rolę w naszym ciele - utrzymuje nas w prawidłowej pozycji, umożliwia wykonywanie codziennych czynności. Za prawidłowe działanie kręgosłupa odpowiadają mięśnie i więzadła. 

 

Zazwyczaj przyczyną bólu kręgosłupa jest nieprawidłowa praca mięśni.

 

Siedzący tryb życia, nieprawidłowa postawa ciała oraz brak ruchu sprzyjają osłabieniu mięśni i ich nieprawidłowej pracy, co z czasem prowadzi do patologi.

 

Najczęstsze dolegliwości - bóle lędźwiowe, rwa kulszowa.

Ból dolnego odcinka kręgosłupa zazwyczaj jest spowodowany słabą stabilizacją kręgów przez mięśnie głębokie, czyli krótkie mięśnie między kręgami. Osłabienie tych mięśni może z czasem doprowadzić do dyskopatii, czyli przepukliny dyskowej oraz podrażniać nerw kulszowy.


Ucisk na nerw kulszowy to po prostu rwa kulszowa, która może powodować ból nie tylko w plecach, ale też w pośladku, udzie, łydce, a nawet w stopie.

NASZE GABINETY

 

Rehabilitacja ARPwave Warszawa

ul. Dolna 17/1, 

 

Rehabilitacja ARPwave Konstancin

ul. Podla­ska 142, Par­cela

Kon­sta­cin Jeziorna

DZWOŃ

 

512 232 756

po­nie­dzia­łek – pią­tek

godz. 8.00–21.00

Logo arp wave ciesz się ruchem bez bólu

w naszych gabinetach można płacić kartą

512 232 756

logo rehabilitacja arpwave