*Efekty i liczba niezbędnych zabiegów zależą od indywidualnych cech organizmu pacjenta, stopnia urazu oraz czasu jaki od urazu upłynął. Nie możemy zagwarantować określonego rezultatu. W celu sprawdzenia czy rehabilitacja pomoże w konkretnej dysfunkcji prosimy o zapisanie się na ewaluacyjną pierwszą terapię (jeśli pacjent nie zdecyduje się na kontynuację to w gabinecie w Konstancinie bezpłatną, a w gabinecie w Warszawie kosztującą 100zł).

ZADZWOŃ DO NAS!    512 232 756

Bezpieczna terapia.   ZADZWOŃ   512 232 756

BEZPIECZNA terapia w czasie pandemii

logo rehabilitacja arpwave

REJESTRACJA  512 232 756

ZADZWOŃ DO NAS!   512 232 756

logo rehabilitacja arpwave
Twój nr telefonu
Twój email
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rejestracja: 512 232 756,

od 7 do 22 w dni powszednie.

Nie masz czasu, by zadzwonić?

Zostaw nam swój nr telefonu lub e-mail

- SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Rehabilitacja rwy kulszowej


Nawet w ostrym stanie rwy kulszowej już pierwsza terapia przynosi wyraźną ulgę i pacjenci mogą odstawić leki przeciwbólowe! ARPwave pomaga wrócić do zdrowia nawet w najtrudniejszych przypadkach. W naszych gabinetach pomogliśmy pacjentom cierpiącym z powodu wielopoziomowych przepuklin dysków. Dzięki terapii ARPwave odzyskali oni pełny zakres ruchu pleców bez bólu i w pełnym obciążeniu. NIejednokrotnie trafiają do nas pacjenci, którzy nie odczuli poprawy w tradycyjnej rehabilitacji. Przywracamy sprawność nawet po urazach, przeciążeniach, które wydarzyły się wiele miesięcy lub lat przed wizytą u naszego specjalisty!

 

Rwa kulszowa, przepukliny w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Od paru lat miałem nawroty dolegliwości związanych z przepuklinami w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa. Nie mogłem siedząc podnieść